SEO poradenství

Nemáte zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače? Nemusíte začínat „od píky“. Pokud se nevyznáte ve světě digitálního marketingu, analytických nástrojů a pojmů jako SEO/SEM a SERP, najměte si odborníka. Využijte jednorázového nebo dlouhodobého poradenství.

Zjistěte, jak co nejlépe nastartovat váš web. Nabízím SEO konzultace v těchto variantách:

  • Jako dlouhodobou službu
  • Jako občasnou službu
  • Jako jednorázovou akci

Co je obsahem SEO konzultace

Díky poradenství se dozvíte, jaké kroky budou pro váš web ty nejlepší. Zjistíte, které úpravy i služby skutečně mají smysl. A vyvarujete se potenciálních chyb, mezi něž patří například nevhodné způsoby propagace.

Proč SEO konzultace

Dobrý SEO konzultant je levnější než ztracení zákazníci, kteří navíc odešli k vaší konkurenci. Při nedostatku zkušeností je tvorba a propagace kvalitního webu během na dlouhou trať. I když se vám podaří vytvořit poutavé stránky, budou vám k ničemu, když na ně nepřivedete návštěvníky.

Co vám mohu jako SEO konzultant nabídnout? Především nový a nezaujatý pohled na váš web. Budu v roli vašeho budoucího zákazníka a nabídnu mu přesně to, co hledá.

Výsledkem mé práce nebudou jen jednotlivá doporučení a cenový odhad služeb, které se vám nemusí vyplatit.

Co zajistím:

  • Podrobné nastudování vašeho projektu
  • Návrh úprav, vhodné propagace a dalších věcí
  • Doporučení pro další postup

Váš web je originál. Očekáváte od něj splnění konkrétních cílů. S tím vám pomohu.

Poskytnu jak návrh úprav samotného webu pro získání kvalitní návštěvnosti, tak i přípravu propagace a budování zpětných odkazů.

Investovali jste do www stránek, ale ty neplní vámi zamýšlený účel? Někdy stačí i malá změna a počet objednávek i návštěvnost se zvýší o desítky procent. Jste si jistí, že vaše stránky splňují pravidla optimalizace pro uživatele a vyhledávače?

SEO poradenství má jedinečnou výhodu v tom, že přinese „pohled zvenčí“ na váš projekt. Často se stává, že stránky jsou z programátorského nebo marketingového hlediska výborné, ale přesto jim něco chybí – stabilní návštěvnost a cílení zákazníci. SEO konzultant vám pomůže odhalit chyby a nasměruje váš web k předním pozicím ve vyhledávačích.

Proč využít SEO poradenství

  • Získáte názor odborníka
  • Budete mít jistotu správné tvorby webu i propagace
  • Získáte náhled do SEO

Dnes se běžné nabízejí nefunkční služby jako např. registrace do X stovek nekvalitních katalogů. Takové služby nejenže nemají požadovaný efekt a představují vyhozené peníze, ale mohou váš web i poškodit. Běžný správce stránek se však nemá šanci ve všemožných nabídkách vyznat a vybrat ty vhodné – hodí se mu odborník, který poradí.

SEO svépomocí je častou cestou k přesně opačným výsledkům, než jaké majitel webu požaduje. Důsledkem nesprávných kroků, včetně využití tzv. „garantovaných SEO služeb“, může být i penalizace od vyhledávačů a úplné vymazání z výsledků vyhledávání. Předejděte tomu díky odbornému poradenství.

Neutrácejte zbytečně peníze a neztrácejte čas. Najměte si někoho, kdo bude vedle vás a poradí vám.

Proč právě já

Mým cílem je pomoci vám. Váš úspěch je i můj. Pokud si budete myslet, že jsem pro vás nebyl přínosem, nic neplatíte.

Mou tajnou zbraní je „obyčejná“ tvrdá práce. SEO není žádná magie, za úspěchem stojí dobře odvedená činnost a zkušenosti. To vám nabízím.

SEO konzultace i jako jednorázová záležitost

Provedli jste změny na stránkách a nyní vás zajímá názor odborníka? Potřebujete vědět, jak dále postupovat? I jednorázová konzultace vám může poskytnou informace, díky kterým ušetříte desítky hodin věnovaných neúčinné propagaci.

SEO poradenství proto poskytuji jako dlouhodobou záležitost i jako občasné či jednorázové konzultace.

Pro koho jsou SEO konzultace vhodné

Jednoduše řečeno pro každého, kdo je závislý na aktivitě návštěvníků. Internetové obchody a firmy již berou SEO jako samozřejmost. Ale i další, například provozovatelé magazínů, objevili, že i při uplatnění jednoduchých pravidel lze zvýšit návštěvnost v řádu stovek procent.

SEO konzultant je tak k dispozici mnoha klientům, od již zmíněných vlastníků e-shopů přes provozovatele horských chat až po vydavatele internetových magazínů.

Pokud se řadíte do výše uvedených skupin, mohu vám pomoci.

Cena služeb

Konečná cena vychází z hodinové sazby 500 Kč.

Objednejte si profesionální SEO

Vyplňte nezávaznou objednávku nebo mě kontaktujte na e-mailu či telefonu 732 260 754.

Rychlý kontakt
Co vám nabízím
Dlouhodobé zkušenosti
Kvalitní služby na míru
Spolehlivost
Individuální přístup
Jasné a doložitelné výsledky
E-book zdarma

50 + 5 způsobů, jak proměnit blog v generátor zakázek

Stáhněte si zdarma ucelený návod na vedení úspěšného blogu.

Stáhnout E-book