Proč právě já

Dobře zvolená propagace vám zvýší zisk až o desítky procent.

SEO není jen o pozicích ve vyhledávačích. Rozhoduje množství dílčích faktorů. Jde nejen o to, abyste získali cílené návštěvníky. Stejně důležitá je jejich přeměna na zákazníky (konverze) a schopnost motivovat je k dalším objednávkám či doporučení vašeho webu. Tohle všechno dohromady jsou základy účinné propagace a obsahového marketingu. To je také cíl optimalizace.

Optimalizaci pro vyhledávače vykonávám vždy komplexně – neprovádím jednotlivé služby bez hlavního záměru celkově vylepšit web a vybudovat značku. Jestliže požadujete právě takový přístup, kontaktujte mě.

V oblasti propagace na internetu se pohybuji prakticky denně. Vzdělávám se, absolvuji oborové akce včetně školení a čerpám informace z hlavních zdrojů v oboru. Píšu také blog o SEO.

Pokud chcete dlouhodobě zvýšit návštěvnost, zisk a hodnocení stránek a zároveň mít jistotu, že provedené služby budou kvalitní a bez rizika penalizace od vyhledávačů (jak tomu často bývá), využijte mých služeb.

V případě, že zvažujete objednání činností, jako jsou automatická registrace do stovek nekvalitních katalogů, hromadná publikace stejných PR článků a jiné s „garancí pozic ve vyhledávačích“, je dobré si uvědomit, že hlavní slovo na vašem webu bude mít vždy člověk. Zákazník provede nákup, ne stroj. Nespoléhejte se na umělou optimalizaci, která navíc ztrácí efekt, a zaměřte se na lidský přístup.

Objednejte si profesionální SEO

Vyplňte nezávaznou objednávku nebo mě kontaktujte na e-mailu či telefonu 732 260 754.