FAQ – Časté dotazy

Podívejte se na přehled nejčastějších otázek a odpovědí věnovaných SEO, linkbuildingu a Inbound marketingu. Pokud zde není uvedena odpověď na váš dotaz, kontaktujte mě.

Co je vlastně SEO?

Nejedná se o magický balíček nebo jednorázovou službu. Naopak jde o dlouhodobou záležitost, která představuje efektivní skloubení více procesů (práce na samotném webu + propagace). Optimalizace v sobě zahrnuje hned několik různých věcí, jež se od sebe navíc významně odlišují a při nevhodném přístupu mají i negativní účinek. Pomohu vám vše sladit do jednoho přehledného celku.

Jak optimalizace probíhá?

Na výběr máte tři základní možnosti: Komplexní SEO, při kterém vše potřebné zajistím včetně spolupráce s vaším správcem stránek; dále SEO audit, jenž je odrazovým můstkem pro další postup a vylepšení webu; nebo SEO konzultace.

Jak dlouho SEO trvá?

Záleží na druhu webu. Základní SEO analýza dokáže odhalit chyby, jejichž odstraněním razantně zvýšíte návštěvnost v řádech dnů. Naopak propagace, zvláště linkbuilding – získávání zpětných odkazů – je dlouhodobá činnost, která se projeví až za nějaký čas.

Kolik optimalizace pro vyhledávače stojí?

Optimalizace je investice, která se vám zúročí ve výsledném zisku. Pokud není cena určena přímo, vycházím z hodinové sazby 1 000 Kč. Cena je konečná, nejsem plátce DPH.

Jakou budu mít jistotu, že SEO pomůže mému webu?

Pokud uznám, že by naše spolupráce nesplnila vaše požadavky, sdělím vám to rovnou.

Jak začít s propagací?

Vyplňte nezávaznou objednávku a popište své požadavky. Prostuduji váš web a udělám vám nabídku na míru.

Objednejte si profesionální SEO

Vyplňte nezávaznou objednávku nebo mě kontaktujte na e-mailu či telefonu 732 260 754.